Działamy na terenie całej Polski. biuro@geoiniekt.pl 602 747 367

Fundamenty pośrednie czyli gwarancja bezpiecznego domu


Podstawą każdego domu są fundamenty pośrednie, o czym nasza firma GEOiniekt doskonale wie. Remontując budynek, trzeba przede wszystkim pamiętać o solidności ich wykonania, gdyż bezpieczeństwo domu jest w dużej mierze zależne od jego podstawy. Z tego względu prawidłowe wykonanie fundamentów jest niezwykle ważne. Pod konstrukcję domu jednorodzinnego najczęściej stosuje się ławy betonowe lub żelbetowe, nawet w przypadku występowania piwnic. Aby uniknąć ewentualnych odkształceń ławy fundamentowej pod wpływem ciężaru budynku bądź jej zniszczenia. Dlatego też wystarczy zadzwonić i zapytać o cenę za usługę, a my przedstawimy koszt.


fundamenty pośrednie

Fundamenty pośrednie

Mimo, że ławy betonowe są wytrzymałe na ściskanie, to jednak można skutecznie uodpornić fundamenty pośrednie na zginanie. Są jednak przypadki, które wymagają natychmiastowej ingerencji. Oto kilka sytuacji ,których nie można lekceważyć, mianowicie gdy:


Postaw na profesjonalizm

W omówionych powyżej sytuacjach nie warto zwlekać z działaniem. Aby uniknąć przykrych i kosztownych skutków związanych z niewłaściwym podbiciem ławy fundamentowej bądź pozostawieniem jej samej sobie, należy zwrócić się do specjalistów, którzy rozwiążą tego typu problem. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie, dzięki któremu do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie w celu uzyskania najefektywniejszego rozwiązania.

fundamenty pośrednie geoiniekt